اعلانات سایت

قابل توجه دانشجویان و استادان محترم

قابل توجه دانشجویان و استادان محترم

از مدیر سامانه در
Number of replies: 0

برای استفاده بهینه تر از این سامانه، توصیه‌های زیر را مد نظر قرار دهید. امیدواریم بتوانیم با خرید سخت افزارهای جدید، مشکلات را کم تر کنیم. پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم:

- اگر کلاس آنلاین ندارید، لطفا زمانی برای انجام کارهای دیگر به سامانه مراجعه کنید که اوج کاری سامانه نباشد. ساعتهای اوج حدود ساعتهای ۱۰ تا ۱۷ می‌باشند. 

- برای آشنایی با سامانه، ویدئوهای آموزشی و پرسشهای متداول را بخوانید. لینک این صفحات در بالا و پایین سایت موجود است.

- استادان محترم حتی الامکان در کلاس آنلاین از به اشتراک گذاشتن وب کم (دوربین) اجتناب کنید.

در کلاس آنلاین، استادان محترم سعی کنید از به اشتراک گذاشتن مانیتور خود اجتناب کنید. اگر از همان محیط تخته سامانه استفاده می‌کنید، بسیار خوب و بهینه است. اما اگر می‌خواهید فایلی را با دانشجویان به اشتراک بگذارید،  آپلود کردن، بهتر و بهینه‌تر است. بهتر است فایل ارائه خود را به صورت PDF در آورید و بعد آپلود کنید، چون سامانه کلاس آنلاین، فایلها را ابتدا به PDF تبدیل می‌کند. حجم فایل آپلودی و نیز تعداد صفحات آن اگر زیاد باشد، هم در آپلود کردن و هم در ارائه، سرعت را کم میکند. بنابراین برای فایلهای حجیم یا صفحات زیاد، فایل را به چند قسمت تقسیم کنید و هر بار ارائه یک فایل را آپلود کنید.

- برای کلاسهای آفلاین، در صورت تمایل می‌توانید فایلهای خود را در سامانه‌های ابری نظیر Google Drive (15G)، pCloud (10G)، OneDrive (5G)، DropBox (2G) آپلود کنید (اعداد داخل پرانتر، ماکزیمم حجم رایگان این سرویسها به گیگابایت است) و بعد لینک آن را در صفحه درس بگذارید.

- پس از تمام شدن کلاس آنلاین، حتما گزینه End Meeting را استفاده کنید نه Log out. اگر لاگ اوت کنید، تا زمانی که دانشجویان داخل کلاس هستند، کلاس بسته نخواهد شد.